1599-5000-93

על אנטי ספאם ופתרון לבעיית דואר זבל

מחשבים המחוברים לאינטרנט ולרשתות מחשבים חשופים לווירוסים ולדואר זבל (ספאם). דואר זבל מגיע לתיבות הדואר (מיילים) של כולם והוא מהווה מטרד ואיום ממשי על העבודה התקינה של מערכות המחשוב בעסק. בעסק בו מותקן שרת דואר עלול הספאם לתקוף את השרת ולהשבית אותו מעבודתו. קריסת השרת או קריסת המחשב בגלל ספאם עם וירוס קטלני עלול לגרום לאיבוד נתונים, לתקלות ולהשבתת המערכת הגורמת להוצאות כספיות, לאובדן זמן ולאובדן משאבים.

ספאם טומן מלכודת

לעיתים אנו מקבלים הודעת דואר הנראית כהודעה לגיטימית וחשובה וללא תוכנת אנטי ספאם יעילה אנו עלולים לשגות וללחוץ על ההודעה ותוכנת ריגול או וירוס נשתלים במהירות במחשב שלנו. הווירוס הנשתל במחשב העסק עלול לגרום למעשי הונאה ותרמית ואנו עומדים בפני סכנה ממשית של הונאה כספית ושימוש לא חוקי בנתוני העסק על ידי גורם זר. תוכנת אנטי ספאם מזהה דואר זבל ותפקידה להתריע בפנינו ולחסום את הדואר המסוכן.

תוכנה מתקדמת בהתאמה לצרכי הלקוח

חברת טכנינט מספקת מגוון פתרונות מתקדמים למערכות מחשוב ותקשורת וצוות החברה ישמח לייעץ ולהתאים לעסק את תוכנת האנטי ספאם המתאימה ביותר לצרכי העסק. שירותי אנטי ספאם ופתרונות לבעיית דואר זבל אינם דורשים התקנת חומרה והשירות כולל סינון יעיל של הודעות זבל, עדכון תוכנה אוטומטי, סינון תלוי תוכן וסיומות קבצים, ממשק נוח, עבודה ברקע ללא הפרעה למשתמש, גיבוי אוטומטי והפקת דוחות לכל משתמש על המיילים המסוננים.