1599-5000-93

מיקור חוץ

דף הביתמאמריםמיקור חוץ

מהו מיקור חוץ לעסקים?

ככלל, כאשר מדובר על מיקור חוץ, הכוונה היא לכך שבמקום שתשכרו את שירותיו של אדם ותהפכו אותו לשכיר בחברה ולכן גם תצטרכו לשלם לו סכומים גבוהים (ביטוח לאומי, חופשות וכיו"ב) תעברו לשיטה אחרת לגמרי. מיקור חוץ בעצם אומר שאתם פונים לחברה אחרת, אשר תשכיר לכם את שירותיו של אדם שעובד כשכיר אצלה. במצב כזה, אתם בעצם משלמים אך ורק עבור השירות עצמו, ועדיין יכולים ליהנות מתוצאות גבוהות. שיטה זו הפכה להיות מקובלת גם בישראל, במיוחד כשמדובר על מתן פתרונות מחשוב לעסקים.

למה דווקא בתחום המחשוב?

העסקים בישראל ובעולם עברו מהפך גדול מאד בשנים האחרונות. כיום, ברור שכל עסק נדרש לעשות שימוש במערכות מחשוב וברשתות תקשורת מסוגים שונים. כך, עסקים נדרשים הן לייעוץ שוטף בתחום המחשוב, והן לקבלת מענה רציף כדי לפתור תקלות, להתפתח בתחום, וכיו"ב. מצד אחד, אין רצון להעסיק איש מחשוב במשרה מלאה או חלקית. מצד שני - נדרשת תמיכה. לכן הפתרון המושלם הוא כאמור במיקור חוץ. פשוט פונים לחברת מחשוב מקצועית בתחום, וממנה אפשר לשכור את שירותיו של אדם שמתמחה בתחום הטכנולוגי הרלוונטי. אותו אדם ממש יושב במשרדי החברה שלכם, ועוסק בתחום הנדרש. ניתן לשכור היום מומחים טכנולוגיים דרך מיקור חוץ שיסייעו לכם בהקמת מערכות תקשורת, פתרונות אבטחת מידע, תמיכה טכנית כללית, וכיו"ב. ניתן לשכור את השירות לזמנים קבועים וארוכים, וניתן לשכור אותו בהפרשי זמן משתנים, בהתאם לפרויקטים שונים אשר דורשים שינויים בתחום המחשוב.

טכנינט נותנת לכם יד

רוצים אדם או צוות של מומחים שיעמדו לרשות החברה שלכם? כל שעליכם לעשות הוא רק לפנות לחברת טכנינט. החברה מתמחה במתן ייעוץ, פתרונות ותמיכה בתחום המחשוב לעסקים. מכיוון שאנו רוצים ללכת לקראת הלקוחות שלנו, אנו מציעים לכם מסלול מיוחד של מיקור חוץ גמיש מאד. נוכל להפנות אליכם את אנשי הצוות המקצועי שלנו, לפי פרקי זמן משתנים בהתאם לדרישות שלכם. כך, תוכלו לקבל מטכנינט תמיכה בכל שלב שרק תרצו. לפרטים נוספים - היכנסו לדף הבית באתר, ובחרו בדרך הנוחה ביותר כדי ליצור איתנו קשר.