1599-5000-93

גיבוי מרחוק

דף הביתמאמריםגיבוי מרחוק

מהו שירות של גיבוי מרחוק לעסקים?

בתור בעלי עסק, סביר להניח שכמעט כל המידע שלכם, נמצא על המחשבים של החברה. אין כבר היום כמעט מידע שנשמר אך ורק ע"ג עותק קשיח, ולעומת זאת חלק ניכר מהמידע נשמר אך ורק על המחשבים השונים, בין אם מדובר על המחשבים של העובדים, או המחשבים של הדרג הבכיר.

אולם, מה אתם עושים כאשר מתרחשת תקלה, והמחשב שעליו היה שמור המידע כולו נהרס ללא כל יכולת שחזור? מה קורה כאשר אתם רוצים להבטיח שהמידע כולו יישמר לאורך זמן, בלי שם קשר לתהליך שעובר המחשב עצמו? היום קיימת הסכמה רחבה, כי כל מחשב בסופו של יום יהפוך להיות מיושן, אבל המידע עליו תמיד צריך להיות מוכן לשימוש. לכן, יותר ויותר בעלי עסקים נעזרים בשירות של גיבוי מרחוק.

גיבוי על שרת אחר

השירות של גיבוי מרחוק כשמו כן הוא. מדובר על גיבוי לכל המידע ששמור על מחשבי החברה שלכם. הגיבוי עצמו לא נעשה על מחשב אחר של החברה - אלא על שרת חיצוני לחלוטין, הניתן במסגרת של "שירותי ענן". כך למעשה, גיבוי מרחוק מבטיח כי כל מידע שאתם מזינים למחשב - נשמר על שרת אחר. כך, גם אם המחשב נהרס או נפגם - המידע כולו שמור ומגובה, ואתם יכולים לגשת אליו בכל רגע.
חשוב מאד לציין, כי אפשר לגבות כל סוג של מידע שרק תרצו - החל ממסמכים , דרך תמונות וסרטונים, ועד לקובצי דוא"ל ובסיסי נתונים אשר נשמרו על המחשב. הגיבוי עצמו יכול להתבצע בכל צורה שתבחרו. מרבית העסקים בארץ, בוחרים את שיטת הגיבוי האוטומטי. כך, העובד לא צריך בכל פעם לזכור ללחוץ על כפתור הגיבוי, אלא הגיבוי מתבצע כל הזמן. רוצים לגשת לקובץ בגרסה ישנה יותר? גם כאן שירותי גיבוי מרחוק נחלצים לעזרתכם, שכן יש אפשרות לבחון את ההיסטוריה של הקובץ לאורך זמן. מחקתם בטעות קובץ מהמחשב? לשרתי גיבוי מרחוק יש אפשרות לשחזור קבצים שנמחקו. כלומר, לא משנה מה קרה לקובץ שעל המחשב שלכם - תמיד אפשר לגשת אליו שוב. חשוב לציין שהגישה אל הקובץ שמורה כמובן אך ורק עבורכם ועבור עובדים בחברה ברמות מידור שונות, כך שהקבצים המגובים לא יזלגו החוצה.

שירותי הגיבוי של טכנינט

אם גם העסק שלכם מתרחב, ואתם מבינים שאתם זקוקים לשירותי של גיבוי מרחוק - טכנינט היא החברה עבורכם! טכנינט היא חברה בעלת ניסיון רב בהתאמת פתרונות מחשוב לעסקים מכל הסוגים. באפשרותנו לספק לכם שירותים של גיבוי מרחוק במסגרת שירותי הענן שאנו מעניקים לעסקים. הגיבוי עצמו מתבצע 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, מבלי שאתם צריכים לבצע דבר. באפשרותנו לגבות קבצים מכל הסוגים, ולספק לכם ולעובדים בחברה גישה לקבצים בכל שלב שתבחרו. אתם מוזמנים לפנות לדף יצירת הקשר באתר או למלא את הפרטים שלכם בטופס כדי לקבל מידע נוסף על השירות.